Love Yourself(Miluj sám sebe)

Rozhovor s Amy

21. prosince 2006 v 12:20 |  ╠Rozhovory,novinky!
Rozhovor s Amy:

Co tě napadne k...

Lásce?
" Můj současný přítel Shaun je to nejlepší co mě mohlo potkat! Seznámili jsme se loni v létě na jednom fesťáku. Seděla jsem za podiem když Shaun přišel. Řekla jsem drze: Nazdar, jsi tu asi jedinej kdo ještě nikoho nesbalil. Co kdybychom to spolu zkusili?"

Dovolené?
"Od května (2004) jsme já i Shaun se svými kapelami na společném turné. Ještě předtím jsme odletěli na ostrovy Rádži, kde jsme odpočívali. Přes den jsme se potápěli, večer jsme seděli na pláži , hráli na kytaru a zpívali songy ze 70.let…"

Bývalému členovi Benovi Moodymu?
"Tak tuhle kapitolu jsem už uzavřela. Když jsme se s Benem seznámili, byli jsme teenageři. Vyvíjeli jsme se každý úplně jiným směrem. Ke konci jsme se už jenom hádali. Od té doby co v roce 2003 opustil Evanescence, je všechno mnohem víc v pohodě. Slyšela jsem, že teď vlastní nahrávací studio v Los Angeles."

Buď anebo

Pravda nebo lži?
"No jasně že pravda! Kolikrát se děsím, co zas noviny o mě píšou. Nedávno jsem četla údajný rozhovor se mnou. Tam byly věci… Kdo si ho přečet, tak si musel myslet, že jsem totálně namyšlená koza, která chce za každou cenu dělat kariéru. Už jsem si ale zvykla s těmi výmysly zacházet. Prostě se nad to povznesu."

Načesaná nebo nenalíčená?
"Jak kdy. Na podiu mě baví nosit všelijaké kreace, který si i sama navrhuju. Mám ráda dramatický make-up a zajímavé účesy. Doma je to ale úplně jinak. To si klidně vezmu tepláky, vlasy dám do culíku a už mě nikdo nepozná." (smích)

Maso nebo zelenina?
"Já jsem všežravec. Miluju maso. Vůbec nechápu kdo roztroubil, že jsem vegetariánka . Neznám nic lepšího než šťavnatej steak! Mňam!"

Dokonči tyto věty

S pop music
" nevím, co začít, Podle mě je celej tenhle byznys prolhanej. Nikdy bych se třeba na podiu nesvlíkla jen proto, abych prodala víc cédéček. Svoje songy si raději píšu sama. Můžu tak posluchačům ukázat co se ve mně odehrává a co prožívám."

Relaxovat umím
"Nejlíp doma. Pustím si dobrej rock a otevřu láhev vína. Nedávno jsem si koupila dům v Calabasas, jednom předměstí L.A Teď si ho zařizuju. Předtím jsem byla dva roky nonstop někde, a tak jsem bydlela jen v hotelích. Konečně si užívám toho, že mám opravdový domov."

Banana Baggins
" To je přezdívka našeho kytaristy Terryho Balsama. Říkáme mu tak, protože nosí kapsáče a v klipu k songu Everybody´s fool měl na sobě křiklavě žlutý motorkářský oblečení."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama