Love Yourself(Miluj sám sebe)

Červen 2007

Nebudu tu 2 měsíce...

30. června 2007 v 11:17 ╠pro vás a pro mě
Moc mě to mrzí lidišky ale dva měsíce tu nebudu....
takže to znamená že nebudou žádný články!!!

Desing for Amy

23. června 2007 v 14:52 | JuanYs
Ahoj...asi jste si vsimli ze je tu new design...delala jsem ho ja (JuanYs) z blogu www.gfx-for-you.blog.cz a je jenom a jenom pro Amy tak snad se vam libi ...mejte se pa JuanYs

Amy o songu Lithium

23. června 2007 v 9:19 | Amy |  ╠Rozhovory,novinky!
Amy Lee : ,,Jsem tam já a vše okolo je bílé a celé je to zimní" řekla zpěvačka Amy Lee o novém videoklipu Lithium, který se odehrává mezi zasněženými plaketami stromů. "A pak je to všechno v černém a jsem pod hladinou jezera v tom lese. Takže jsem tam jako štěstí a smutek a jakoby zpíváme jeden druhému a snažíme se přijít na to, jak spolu žít."
"Opravdu si myslím, že je to celé o dotýkání se někoho a já doufám, že to tak je"
"Lithium" druhý singl z právě vydaného alba The open door je o volbě mezi pohodlím smutku a představě štěstí.
"Vstoupíš do toho cyklu, když se topíš ve špatné situaci nebo ve vztahu nebo čemkoliv jiném. A je těžké se přinutit z toho odejít i když je to negativní a složité." vysvětluje Amy "A to je právě to, o čem to je, odpoutání.
Píseň nazvala "Lithium", stejně jako známý song od Nirvany, protože je to metafora od štěstí a negativního pohledu na něj. "Zní to jako 'Nechci se zranit, a necítit víc' přidává Lee, oblečená v elegantních bílých šatech, světlém make-upu a zářivě rudé rtěnce.
"Bylo těžké si vybrat, protože jsme se rozhodovali mezi čtyřmi rozdílnými songy, které jsme si mysleli, že by mohli být jako druhý singl zajímavé" říká. "Ale myslím si, že ještě nějaké singly uděláme."

Tereza Najdekrová-my immortal

23. června 2007 v 9:03 | Amy
Tak jsem sem dala Terezu jak zpívá my immortal...je to upe nádherný co řikáte...??


Vystoupení na PINKPOP 2007

23. června 2007 v 8:23
Fotky z pinkpopu jsem vám sem už dávala (kdyžtak jsou v rubrice fotky Evanescence)ještě ty videjka =)
Brig me to life
Lithium
Going under
My immortal
Call me when your sober
Myslim si že mi tu nějaký videjko chybí....
nvm...jestli ještě něco najdu na youtube dám to seeem....!Fallen

22. června 2007 v 16:13 | Amy
1. Going Under
2. Bring Me To Life
3. Everybody's Fool
4. My Immortal
5. Haunted
6. Tourniquet
7. Imaginary
8. Taking Over Me
9. Hello
10. My Last Breath
11. Whisper

The Open Door(2007)

22. června 2007 v 16:11
1.Sweet Sacrifice
2.Call Me When You're Sober
3.Weight of The World
4.Lithium
5.Cloud Nine
6.Snow White Queen
7.Lacrymosa
8.Like You
9.Lose Control
10.The Only One
11.Your Star
12.All That I'm Living For
13.Good Enough

Amyin dopis, kterej byl zveřejněn na evthreads

22. června 2007 v 16:07 | Amy |  ╠Rozhovory,novinky!
Ahoj všichni! Je toho tolik, co bych vám chtěla říct. Ani nevím, kde začít. Prvně ze všeho, a nejdůležitější je, že jsem oficiálně paní Amy Hartzler! Josh a já jsme se vzali, to je ta nejneuvěřitelnější věc teď v mém životě. Vrátili jsme se právě z našich překrásných líbánek, teprve před 2 dny. Taky mluvím pravdu, když říkám, že John a Rocky si ujasnili, že jsou připraveni přejít někam jinam. Byli dost hluční a říkali, že už se o Evanescence vůbec nestarali, že tam byli jen pro peníze. Já vědomě nechala růst tuhle negativní energii docela dlouhou dobu, protože jsem se bála o úpadek a zánik kapely. Nezacházela jsem s nimi nijak, než s laskavostí a respektem a nedostala jsem nic jiného, než žárlivost a vztek. Byli bídní. Už s námi víc hrát nebudou, protože tuhle kapelu tak miluju, než abych viděla, jak se řítí k zemi. Jedna věc mě na tom ale stále žere, v tisku - Rocky neodešel. Nikdy se mnou ani vedením nemluvil...ale řekl většině členům, že plánoval odejít během 2 týdenní show v jižní Africe. Naštěstí, hodně lidí se staralo o ten projekt a přišlo a varovalo mě, že nejsme schopni nahradit ho v čase pokračování turné, jak bylo zveřejněno. Potom jsem řekla Johnovi, že je čas něco udělat - a to hrát v jeho vlastní kapele. Protože nikdo nemůže hrát v Evanescence, který si toho necení - nemiluje ji. Být členem kepely na turné, když to co chceš, je být tvůrce, může být frustrující - odhaduju že frustrace dostala z Johna to nejlepší. Ale...to bylo minulý týdenDneska se konala první celá zkouška s Willem a Troyem a jsou skvělí! (Pro ty, co nevedí, jsou to bubeník a kytarista z kapely Dark New Day) Od té doby před tím, co měl Terry mrtvici, jsem ho neviděla tak šťastně hrát. Pracujou tvrdě a snaží se ho hlavy dostat náš tracklist a zní to fakt dobře: Je to skvělý, jak dobře se nám teď hraje, když nemáme nad hlavami žádné černé mraky, žádné drama, žádné spiknutí, jen lásku k hudbě. Terry, Tim a já jsme fakt šťastní, a zas se nemůžeme dočkat turné. Will and Troy jsou trochu nervózní, dyt jsou na roztrhání;). Fanouškům Dark New Day - Nebojte se, kapela se nerozpadá. Jen jsme si půjčili Willa a Troye na chvilku. (Teď pracují zrovna na novém albu)Tak, doufám, že je toho pro vás už dost. Někdo vám musel říct pravdu. Jsem uplně vycucaná. Potřebuju spát! Mám vás moc ráda a nenechám vás aby jste byli zklamaní. Uvidíme se brzy!

Johnovo vyjádření k telefonátu amy ve kterém ho vyhodila z kapely!

22. června 2007 v 16:01 ╠Rozhovory,novinky!
"To zavolání nebylo od přítele, který by mě uznával, ale od nepřítele, který byl připraven zničit mě a mou rodinu. Bez jakéhokoliv varování nebo starosti o mou budoucnost, bez dobrého důvodu. Ne vždycky člověk prohlédne a pochopí všechno, ale kdo ano? Právě jsem se stal dalším člověkem padlým k otáčejícím se dveřím jejího života."

Nový členové Evanescence!!

22. června 2007 v 15:59 ╠Rozhovory,novinky!
Ke kapele Evanescence se tento týden připojí bubeník Will Hunt a kytarista Troy McLawhorn, aby nahradily dnes už bývalé členy Rockyho Graye a Johna LeCompta. Oba jsou z kapely Dark New Day a Amy se, podle jejích slov, velmi těší na živá vystoupení s těmito dvěma novými chlapíky.
Tato formace se poprvé představí 19.května v Columbusu na festivalu Rock on the Range s kapelami jako ZZ Top, Hinder, Velvet Revolver a Buckcherry. Následně Ev vystoupí ve Philadelfii. Poté kapela nastoupí na své měsíční evropské turné po festivalech v Belgii, Francii a Rusku.
Od 20. června v Missouri začne turné spolu s kapelou KoRn.

Amy vypráví

22. června 2007 v 15:57 | Amy |  ╠Rozhovory,novinky!
Evanescence prožili divoké chvíle. Minulý měsíc kapelu opustili dva členové a Amy Lee musela rychle najít náhradníky, den před tím, než se vdávala. Týden bez spousty vystoupení a pár dní odpočinku byl vítán.
"Přesto to byl dost rušný týden. Na jeho začátku jsme měli dvě show v Paříži , v Zenithu. To je nádherná hala ve které jsme před pár lety točili DVD. Bylo pěkné se sem zase vrátit. A když už jsi v Paříži, musíš navštívit Eiffelovu věž a samozřejmě taky Louvre," říká Amy.
Cestovat po turné v autobuse není zrovna okouzlující, podle Amy Lee. "Je to standart, spíš na velmi malém prostoru, skoro jako v nějaké rakvi. A když někam jedeme, hrajeme Scrabble." Zpěvačka říká, že raději cestuje autobusem, než letadlem. "Jo, protože na letišti čekáš hodiny a musíš se potýkat s ochrankou. Cestování autobusem mám vlastně ráda."
To je dobře, protože pro příští čtyři nebo pět týdnů bude Amy trávit právě v autobuse, Amy říká:"Jedeme na nějaké festivaly a taky budeme v Evropě natáčet náš nový klip. Bude to v Budapešti, kde jsem nikdy před tím nebyla, a tak se moc těším."
Od dramatického odchodu Rockyho a Johna z kapely se k Evanescence připojili Will a Troy. "Den před mou svatbou jsem najednou musela najmout dva nové členy", říká Lee. "Bylo to něco jako: 'Jak se máte? Oh, zítra se vdávám, není to nic velkého. Mimochodem, chcete se připojit k naší kapele?' Ale kluci byli fakt šťastní, že se můžou přidat a během uplynulých týdnů byli opravdu skvělí."
V neděli byla skupina v Amsterdamu, během volného dne před vystoupením na festivalu Pinkpop. "Samozřejmě jsme byli na památkách a projeli se na loďkách." Autobus na Pinkpop se docela dost zpozdil. Ovšem Amy obvykle zůstává v pohodě, i když jsou potíže. "Na turné jsme od října a po chvíli už se prostě nedokážeš vztekat. Když má někdo o vystoupení špatné zprávy, myslíš si: 'Oh, dobře...' Kdybych si měla dělat něco ze všeho, co se pokazí, zbláznila bych se."
Když se ale něco pokazí během show, Amy to z míry vyvést dokáže: "Hráli jsme na festivalu společně s Billy Corganem, když byl v Zwanu. Pro legraci jsme chtěli zahrát song od Smashing Punpkins, Zero. Totálně jsme ten song zkazili, text jsem zazpívala úplně blbě. Doufám, že se Billy nedíval."

Dlouho niiiicc

17. června 2007 v 10:23 ╠pro vás a pro mě
No tak lidi...dlouho tady nebude asi nic....budu mít zaracha na comp....ještě to neeni teda oficiální ...pak kdyžtak písnu...

Evanescence-photoshoot 2

16. června 2007 v 7:51
S nějakýma japonsema
Click to view full size image
Click to view full size image
Click to view full size image


Amy 4

16. června 2007 v 7:30 | Amy |  ╠Kreslená Amy

news

15. června 2007 v 15:48
V nejbližší době bude změna desinguu...zatim ještě vybírám....:)