Love Yourself(Miluj sám sebe)

Amy vypráví

22. června 2007 v 15:57 | Amy |  ╠Rozhovory,novinky!
Evanescence prožili divoké chvíle. Minulý měsíc kapelu opustili dva členové a Amy Lee musela rychle najít náhradníky, den před tím, než se vdávala. Týden bez spousty vystoupení a pár dní odpočinku byl vítán.
"Přesto to byl dost rušný týden. Na jeho začátku jsme měli dvě show v Paříži , v Zenithu. To je nádherná hala ve které jsme před pár lety točili DVD. Bylo pěkné se sem zase vrátit. A když už jsi v Paříži, musíš navštívit Eiffelovu věž a samozřejmě taky Louvre," říká Amy.
Cestovat po turné v autobuse není zrovna okouzlující, podle Amy Lee. "Je to standart, spíš na velmi malém prostoru, skoro jako v nějaké rakvi. A když někam jedeme, hrajeme Scrabble." Zpěvačka říká, že raději cestuje autobusem, než letadlem. "Jo, protože na letišti čekáš hodiny a musíš se potýkat s ochrankou. Cestování autobusem mám vlastně ráda."
To je dobře, protože pro příští čtyři nebo pět týdnů bude Amy trávit právě v autobuse, Amy říká:"Jedeme na nějaké festivaly a taky budeme v Evropě natáčet náš nový klip. Bude to v Budapešti, kde jsem nikdy před tím nebyla, a tak se moc těším."
Od dramatického odchodu Rockyho a Johna z kapely se k Evanescence připojili Will a Troy. "Den před mou svatbou jsem najednou musela najmout dva nové členy", říká Lee. "Bylo to něco jako: 'Jak se máte? Oh, zítra se vdávám, není to nic velkého. Mimochodem, chcete se připojit k naší kapele?' Ale kluci byli fakt šťastní, že se můžou přidat a během uplynulých týdnů byli opravdu skvělí."
V neděli byla skupina v Amsterdamu, během volného dne před vystoupením na festivalu Pinkpop. "Samozřejmě jsme byli na památkách a projeli se na loďkách." Autobus na Pinkpop se docela dost zpozdil. Ovšem Amy obvykle zůstává v pohodě, i když jsou potíže. "Na turné jsme od října a po chvíli už se prostě nedokážeš vztekat. Když má někdo o vystoupení špatné zprávy, myslíš si: 'Oh, dobře...' Kdybych si měla dělat něco ze všeho, co se pokazí, zbláznila bych se."
Když se ale něco pokazí během show, Amy to z míry vyvést dokáže: "Hráli jsme na festivalu společně s Billy Corganem, když byl v Zwanu. Pro legraci jsme chtěli zahrát song od Smashing Punpkins, Zero. Totálně jsme ten song zkazili, text jsem zazpívala úplně blbě. Doufám, že se Billy nedíval."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti muj blog?

anoo 55.5% (493)
neee 7.4% (66)
ujde 16.4% (146)
jsem tady jednou a naposled 12.7% (113)
jasne jsem tady kazdej den a zkoumam co je novyho 7.9% (70)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama