Love Yourself(Miluj sám sebe)

Únor 2008

Grammy Awards Gift Lounge at Staples Center, Los Angeles, 8.2.2008

14. února 2008 v 11:33
Že by Amy měla svůj parfém?

Turkey 2007

8. února 2008 v 16:12 | Amy


Song Sweet Sacrifice nominován na Grammy!

8. února 2008 v 16:07 !!!News!!!!
Recording Academy nominovala rockovou kapelu Evanescence na Best Hard Rock Performance za song Sweet Sacrifice.
Nominace následuje obrovský úspěch vydání alba The Open Door v říjnu 2006. Doposud ho bylo prodáno téměř dva miliony kusů v U.S. Od vydání The Open Door Evanescence hráli pro fanoušky na pěti kontinentech, včetně show v Argentině, Austrálii, Chile, Řecku, Israeli, Japonsku, Rusku, Jižní Africe a Turecku. Skupina zakončí poslední část jejich celosvětového turné v sobotu v Rhode Island.
"Je to opravdu pocta," řekla frontwoman Amy Lee. "Neexistuje větší cena za naši práci a událost tak velkolepá jako the Grammys. Jsme vděční za nominaci." Evanescence byli již dříve nominováni na čtyři ceny Grammy v roce 2003 za debut Fallen, kdy si odnesli sošky za vítězství v kategoriích Best Hard Rock Performance a Best New Artist.
Evanescence fungují v sestavě Amy Lee (zpěv a klavír), Terry Balsamo (kytara), Tim McCord (baskytara), Troy McLawhorn (kytara) a Will Hunt (bicí). Debut Fallen vyšel v dubnu 2003, byl kriticky i komerčně úspěšný a prodalo se ho více než patnáct milionů kusů. Jejich druhá deska The Open Door se dostala na první místo v Billboard chart a dosáhl platinového statusu za jediný měsíc.