Love Yourself(Miluj sám sebe)

Leden 2011

Evanescence: Novinka až na konci roku

30. ledna 2011 v 21:44 ╠Rozhovory,novinky!
To čekání nebere konce! Už vloni slibovala rocková sestava Evanescence svou albovou novinku, její vydání se ale teď odkládá až na závěr letošního roku.

Naposledy pomyslné albové dveře otevřela kapela Evanescence v roce 2006 kompletem The Open Door. Nástupce téhle desky měl vyjít už vloni na podzim, ale frontmanka Amy Lee zavelela: "Pauza! Potřebujeme nějaký čas volno, abychom se dostali do té správné kreativní nálady. Brzy se ale do studia vrátíme a už teď vím, že konečný výsledek bude stát za to."
Připravovaná a tolik očekávaná nová deska bude prvním albem Evenascence v nové sestavě.

(Z původních členů zůstala jen zpěvačka Amy Lee, kolem ní se pak sešli Terry Balsamo (kytara), Tim McCord (baskytara), Troy McLawhorn (kytara) a Will Hunt (bicí). A právě bubeník je v poslední době nejsdílnějším členem kapely.)

Aktuání článek o Evanescence na www.t-music.cz ;)

Nové fotky Amy Lee:)

30. ledna 2011 v 21:26 ╠Fotky Amy
Zdroj je oficiální stránka Evanescence:))) (Evanescence.com)
Myworldemy
myworldemy
myworldemy
myworldemy

Dnešní svět blogerek aneb chci se dál ubírat svým směrem;)).

30. ledna 2011 v 21:13
Na blog už jsem dlouho nepřidávala žádné články,desing už mám stoletý ;D ,ale stále mi vyhovuje:-)
Když koukám na moje spřátelené blogy ..polovina z nich už ani blog nemá,nebo v něm nepokračuje Já doslova na čas zmizela:D z ''blogerského'' světa ,nebo spíše z téhle stránky
Zkoušela jsem to i ''jinde''Založila jsem jiné blogy,přestali mě bavit.. =P neměli úspěch,nebo jsem tam nechodila
Dnešní svět blogů,nebo spíš blogerek je pro mě záhadou
Jdu na nějaký blog.. vidím tam desing,který obsahuje fotky té slečny,které blog patří ,vidím rubriky jako je fashion a tak když je to baví tak baví ;)) ,ale tohle bych asi nechtěla..!I když ty slečny se svými blogy mají ohromnou úspěšnost:-) a neříkám ,že je nečtu-čtu a jsou některé opravdu vydařené:-)..Připadá mi ,že tohle ted' strašně frčí dělat desingy se svými fotkami a tak :-)..ale CHCI SE DÁL UBÍRAT SVÝM SMĚREM!!Přidávat šlánky o Evanescence,Gotice a tak a ne o tom co sem dělala včera večer;))...
Ještě si rozmyslím jestli se vrátím
                      xoxo Amy