Love Yourself(Miluj sám sebe)

Amy Lee se zúčastní dobročinné akce Cyndi Lauper

28. října 2011 v 14:18 |  ╚Vše o Amy
Cyndi Lauper

Zpěvačka Cyndi Lauper plánuje na prosinec dobročinný koncert, jehož výtěžek chce věnovat sdružení mládeže LGBT Youth. Mezi celebritami, které již potvrdily účast, jsou Norah Jones, Amy Lee, Rosie O'Donnell, Wanda Sykes, Carson Kressley, Chely Wright, Skylar Grey, Vanessa Carlton, Angelique Kidjo, Harvey Fierstein, Deluka, Debbie Harry, Alan Cumming a Clay Aiken.
Cyndi k naplánování benefiční akce inspirovalo setkání se skupinou mladých transsexuálních a gay bezdomovců v New Yorku. Odhaduje se, že 30%-40% mládeže bez domova jsou gayové, lesbičky, bisexuálové nebo transsexuálové.

Cyndi řekla: "Když jsem poprvé zjistila, že víc jak čtyřicet procent mladých bezdomovců v téhle zemi se identifikuje jako gayové, lesbičky, bisexuálové a transsexuálové, byla jsem šokovaná a smutná. Už příliš dlouho se lidem bez domova nevěnovala pozornost ani zdroje, které jsou nutné k ukončení této epidemie. Věřím, že díky tomuto inspirativnímu hudebnímu večeru zvýšíme povědomí o naší činnosti a získáme tolik potřebné prostředky pro tyto mladé lidi."

Cyndi je úžasná, že zapůjčila svůj talent pro takovou mimořádnou akci. Vstupenky budou v prodeji od 28. října.

Zdroje: http://www.evanescencewebsite.com
evanescence.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikuš Kikuš | Web | 28. října 2011 v 14:25 | Reagovat

super

2 Tereza :D Tereza :D | Web | 20. listopadu 2011 v 13:27 | Reagovat

Ahoj. Dala bys mi prosím ozdobu ? :)) Stačí 2× kliknout na tlačítko DAROVAT OZDOBU TOMUTO PŘÁNÍ, nic víc. Je to pod tím stromečkem v rámečku. Moc bys mi tím pomohla. http://vanocni.datart.cz/tereza-hejtmankova-si-preje-digitalni-zrcadlovka-nikon/
Děkuji :).
PS: Pokud potřebuješ, taky ti někde dám hlas ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama