Love Yourself(Miluj sám sebe)

Listopad 2011


Za bleskovku..:-)

20. listopadu 2011 v 13:41 Můj blog << :-))
Od Fanynky za bleskovku:)
Diplom:

avatar:
odznak:

díky moc :-)))


Amy Lee:MTV EMAs

20. listopadu 2011 v 13:38 ╔ Amy Lee
"Zpěvačka Evanescence Amy Lee ukázala všem popovým sladkým princezničkám, co to je gothic styl. Temné líčení, kárované šaty atypického střihu i jednoduše učesané vlasy se i na tuto příležitost hodily, výběr bot je sice trochu šílený, ale správná goth dívka by asi ani na červený koberec v štrasových střevíčkách nepřišla."

zdroj:http://krasna.nova.cz/clanek/modaastyl/top-i-trop-co-se-nosilo-na-mtv-emas.html

Evanescence v Bravu.

20. listopadu 2011 v 13:34 !!!News!!!!

Bravo: Evanescence - Song jako omluva fanouškům!

Kapela Evanescence je zpět s novou deskou, na které najdeš i omluvný singl za jejich dlouhé prázdniny...
Jestli se nějaká kapela může pyšnit fakt věrnými fanoušky, pak je to určitě metalová partička Evanescence. Na jejich novou desku si totiž museli jejich fans počkat dlouhých pět let!
"Všechna ta pozornost médií mě strašně vyčerpávala. Potřebovala jsem se uklidnit a najít samu sebe a to se mi za dobu, co jsem nevystupovala, podařilo," prozradila frontmanka kapely Amy Lee (29) v rozhovoru pro americký hudební časopis Rolling Stone. Co celou tu dobu Amy dělala? Učila se na harfu, kterou dostala jako dárek od svého manžela a poslouchala americkou alternativní kapelu MGMT, od které prý čerpala inspiraci.
A jejich novému albu, nazvanému jednoduše Evanescence, tahle pauzička jednoznačně prospěla a fanoušci to také náležitě ocenili. Od 10. října, kdy se deska na pultech objevila, se řadí mezi nejprodávanější nosiče v USA i v Evropě (u nás se drží mezi první dvacítkou). A tak Amy Lee, Terry Balsamo (39), Tim McCord (32), Troy McLawhorn (43) a Will Hunt (40) jasně potvrdili, že patří mezi nejoblíbenější rock-metalové kapely současnosti.
"Těžko můžu říct, jaký song mám na nové desce nejraději, ale asi to bude Lost in Paradise, protože je to podle mě nejintimnější singl z celého alba. Pochází z mého těžkého období, kdy jsem se cítila bezradná. Je to tak trochu omluva všem fanouškům za to, že jsem byla tak dlouho pryč. Vypráví o tom, jak se to všechno stalo," řekla Amy Lee.
Evanescence se jejich comeback povedl na jedničku. Momentálně jedou koncertní šňůru po USA a koncem roku se přesunou i do Evropy. Většina jejich vystoupení je už teď beznadějně vyprodaná... Ostatní stars můžou Evanescence jejich fanoušky jenom závidět!


Zdroj: časopis Bravo,Evanescence.cz
Text: Tereza Masojídková
Vydáno: 10.11.2011